Večírek na rozloučenou s csfd

Vítejte na našem exkluzivním večírku na rozloučenou s CSFD! Chceme vás pozvat na tuto nezapomenutelnou událost, která bude plná zábavy, filmového nadšení a skvělého společenství. Toto setkání je naší odezvou na vaši vášeň pro filmy a na vaši oddanost stránce CSFD.cz.

O co jde?

Tento večírek je naší cestou k poděkování všem filmovým fanouškům, kteří na CSFD strávili hodiny hodnocením filmů, psaním recenzí a diskutováním o svých oblíbených filmech. Chceme tímto oslavit váš přínos k filmovému světu a vyjádřit naši vděčnost za to, že jste s námi prožívali filmové dobrodružství.

Kde a kdy se koná?

Večírek se bude konat v prestižním prostoru naší oblíbené filmové restaurace v centru Prahy. Datum akce je stanoveno na sobotu 15. září 2023, od 18:00 hodin do pozdních nočních hodin. Mějte na paměti, že kapacita je omezena, a proto je důležité zarezervovat si své místo co nejdříve.

Co můžete očekávat?

Naše událost bude plná vzrušujících aktivit a překvapení. Zde je několik výškových bodů toho, co můžete očekávat na našem večírku na rozloučenou s CSFD:

  • Setkání s dalšími filmovými nadšenci a diskuse o nejoblíbenějších filmech.
  • Promítání klasických filmů na velkém plátně.
  • Filmová kvízová soutěž s úžasnými cenami.
  • Možnost setkat se s tvůrci a režiséry.
  • Velkolepá filmová výstava s unikátními artefakty.
  • Živá hudba a taneční parket.

Toto je pouze nástin toho, co můžete očekávat na našem večírku. Připravujeme pro vás mnoho dalšího, co vás potěší a potěší vaše filmové srdce.

Jak se zúčastnit?

Registrace na večírek je snadná a rychlá. Stačí vyplnit krátký formulář na našem webu a zakoupit si vstupenku. Vstupenky jsou omezeny, takže neváhejte a zarezervujte si svoje místo hned teď. Cena vstupenky zahrnuje všechny aktivity a občerstvení na večírku.

Frequently asked questions

1. Jak si zarezervovat vstupenku na večírek?

Pro rezervaci vstupenky stačí navštívit naši webovou stránku a vyplnit krátký formulář. Poté si můžete vstupenku zakoupit online.

2. Kde se večírek koná?

Večírek se bude konat v centru Prahy v naší oblíbené filmové restauraci.

3. Jaká je cena vstupenky?

Cena vstupenky zahrnuje veškeré aktivity na večírku a občerstvení. Aktuální cenu najdete na našem webu při rezervaci vstupenky.

4. Mohu přijít i s přáteli?

Ano, samozřejmě! Rádi vás uvidíme s přáteli a kolegy filmovými nadšenci. Dejte nám vědět, kolik vás bude, abychom mohli zajistit dostatečné místo.

5. Co mám obléci?

Volba oblečení je na vás, ale doporučujeme přijít v pohodlném a stylovém oblečení, které vám umožní volně se bavit a tancovat.

Těšíme se na setkání s vámi na našem večírku na rozloučenou s CSFD. Bude to nezapomenutelná noc plná filmové vášně a radosti. Nepropásněte tuto skvělou příležitost k setkání s ostatními filmovými nadšenci a oslavě filmového umění!

Viz také:

Photo of author

Jozin

Napsat komentář