Rezervace

REZERVACE KLUBU ONLINE: bit.ly/SKCrezervace

Pozn.: Vždy zaškrtněte záložku “Vše”, abyste viděli, zda náhodou není rezervován celý klub a pak tedy nelze rezervovat jednotlivé místnosti. V případě potřeby  lze u velkých akcí zažádat o prodloužení otevírací doby.


Informace o cenách pronájmu získáte na studentskyklubceletna@gmail.com.

Pár disclaimerů: Rezervace bez konzumace jsou zpoplatněny poplatkem za pronájem. V klubu je nutné dodržovat provozní řád. Jeho porušení vede k sankcím. Celková kapacita klubu je 80 osob – akce (i jednotlivé v součtu ve stejnou dobu v klubu) nad 80 osob bohužel nemůžeme hostit.

planek-skc-2016

 Kapacita:

Předsálí – cca 20 osob, Hlavní sál – cca 45-60 osob (dle využití odpočinkového pódia na sezení), Malá místnost – cca 10 osob, Zadní místnost – cca 15 osob

Více informací o rezervacích u nás

Pokud hledáte pronájem klubu v Praze, můžeme Vám nabídnout naše prostory. Disponujeme dostatečnou kapacitou a  technickým vybavením (mikrofony – 12 ks, reproduktory, osvětlení, nový mixážní pult, projektor a plátno,…). V našem klubu se nachází rovněž pódium, které výborně poslouží pro koncerty, přednášky a divadelní či jiná představení.

ZVUKAŘE A OSOBU VYBÍRAJÍCÍ VSTUPNÉ SI ZAŘIZUJÍ ORGANIZÁTOŘI SAMI.

RAUTY

Velkou výhodou je možnost objednání rautu za výhodné ceny. Raut nutné objednat minimálně 14 dní předem a domluvit se na finální verzi a zaplatit 50% ceny minimálně 7 dní předem. Rauty na soboty mají specifické podmínky, proto je nutné osobně kontaktovat pana provozního Vančuru. Rauty bohužel nezle objednat na neděli.

Ceny  a obsah rautů se řeší přes email: jiri.jung@kam.cuni.cz

TECHNIKA

Zapůjčení techniky je zdarma při akcích nad 40 osob. Při akcích pod 40 osob se platí poplatek 1000,- Kč. Na začátku akce se skládá na baru vratná záloha 1000,- Kč, která je vratná na konci akce oproti nepoškozenému vybavení.

CENY PRO STUDENTSKÉ SPOLKY UK

Při konzumaci u nás na baru a akci, která je bez vstupného a kapacitně odpovídá rezervovanému prostoru, žádný poplatek za pronájem neplatíte. V případě, že si budete chtít donést vlastní jídlo na Vaši akci, zaplatíte pronájem 3000,- Kč. V případě, že plánujete donést i vlastní nápoje, zaplatíte pronájem 5000,- Kč. Naše sklenice a nádobí nezapůjčujeme, není ani možný vstup do našeho zázemí. Děkujeme za pochopení.